مبلمان راحتی

مبلمان راحتی دارای تنوع و مشخصات مختلفی هستند. اگر قصد خرید مبلمان راحتی دارید حتما به مشخصات و ویژگی های مبل راحتی توجه زیادی داشته باشید. در توضیحات هر مدل مشخصات و ویژگی های مبلمان راحتی بیان شده است. در قسمت پایین صفحه حتما سوالات متداول را بررسی کنید تا پاسخ بعضی از سوالات اساسی خود را پیدا کنید.

راهنمای خرید مبلمان راحتی

مبلمان راحتی از مهمترین وسایل منزل است که در فضای پذیرایی منزل از آن استفاده می شود. مبلمان علاوه بر زیبا و مدرن بودن باید راحت و استاندارد هم باشد. مبلمان راحتی انواع مختلف دیگری نیز دارد. مبلمان ال شکل، یو شکل، چستر و تخت خوابشو از مدل های دیگر مبلمان راحتی است. برای خرید مبلمان راحتی نکات بسیار مهمی را درنظر گرفت که به آن اشاره می شود.

1- سبک دکوراسیون داخلی منزل 2- ابعاد و فضای منزل 3-استحکام مبل 4- پارچه مورد استفاده در مبل راحتی 5-جنس نشیمن مبلمان راحتی 6- میزان استفاده از مبل راحتی 7-شرایط فیزیکی اشخاص 8- مالک بودن ساختمان یا مستاجر بودن

قیمت مبل راحتی

مبلمان راحتی با توجه به مشخصات متریال، نوع کلاف، جنس نشیمن و جنس پارچه که دارند قیمت گذاری می شوند. مدل های چستر و مبلمان تخت شو نسبت به بقیه مدل ها قیمت بالاتری دارند. مبلمان راحتی سایت اینم خوبه از معتبرترین و باکیفیت ترین شرکت های تولید کننده مبلمان راحتی تهیه می شود که دارای ضمانت کیفیت هستند. عدم وجود هزینه های نمایشگاه داری و متعلقات آن باعث می شود قیمت مدل های سایت اینم خوبه بسیار مناسب تر از نمایشگاه های سطح شهر باشد.

خرید مبل راحتی

خرید اینترنتی مبلمان راحتی نسبت به خرید حضوری مزایای بیشتری دارد. از جمله مزایای آن تنوع بیشتر محصولاتی هست که می توانید مشاهده کنید. از محاسن دیگر خرید آنلاین اطلاع کامل از ریز مشخصات مبل راحتی است. از مزایای مهم خرید اینترنتی، صرفه جویی بسیار زیاد در زمان و هزینه است، چرا که در منزل میتوانید همه محصولات را در یک جا مشاهده کنید. خرید اینترنتی مبلمان از سایت اینم خوبه سبب میشود تا تجربه بسیار مناسبی از خرید آنلاین بدست آوردید

مدل های مبلمان راحتی

مدل های مبلمان راحتی معمولا به صورت هفت نفره ( 3+2+1+1 ) یا به صورت ست 8 نفره (3+3+1+1) تولید میشوند. مدل های مبل راحتی از لحاظ ظاهری تنوع مختلفی دارند. مبلمان ال شکل، یو شکل، چستر و تخت خوابشو از مدل های دیگر مبلمان راحتی است.

مبل راحتی جدید

مبل های راحتی از لحاظ ظاهری و کیفیت کار تنوع زیادی دارند که باعث می شود گزینه های زیادی پیش رو داشته باشید. مبل هایی که در سایت اینم خوبه مشاهده می کنید از طرح های جدید مبلمان راحتی در سطح کشور بوده که توسط شرکت های معتبر ایرانی فعال در حوزه مبلمان تولید می شوند. این مبلمان در بالاترین درجه کیفی با بهترین متریال موجود ساخته شده اند. شما می توانید این مبلمان راحتی را در مدل های متنوع و با رنگ و پارچه مورد نظر تهیه کنید.

 سوالات متداول

1- چرا در نمایشگاه ها قیمت مبلمان راحتی نسبت به اینم خوبه بسیار بالاتر است؟

عدم وجود هزینه های بالای نمایشگاه داری باعث می شود قیمت مبلمان راحتی نسبت به نمایشگاه های سطح شهر بسیار ارزان تر باشد. این مورد را با گشت گذار در نمایشگاه های سطح شهر میتوانید مشاهده کنید. همچنین تنوع محصولات در نمایشگاه به خاطر محدودیت فضا بسیار کمتر از فروشگاه آنلاین است.

2- جنس مبلمان راحتی از چیست؟

مبلمان راحتی با ترکیبی از قسمت های مختلف تشکیل می شود. کلاف داخلی مبل، پایه مبل، جنس نشیمن مبل،جنس متریال بدنه مبل و پارچه مبل تشکیل می شود. تنوع بالای محصولات و تنوع مختلف در متریال باعث میشود در توضیحات هر محصول به مشخصات مبل پرداخته شود.

3- چطور از کیفیت مبلمان راحتی مطمئن شویم؟

مجموعه اینم خوبه با بررسی شرکت ها و تولید کنندگان مختلف، کیفیت ساخت مبلمان راحتی را ابتدا بررسی میکند و سپس مدل ها در سایت بارگذاری می شوند. ضمنا همه مدل های مبلمان سایت دارای ضمانت شرکتی از سازنده مبلمان می باشد.

4- نحوه بسته بندی و ارسال مبلمان راحتی به سراسر ایران چگونه است؟

برای محافظت بیشتر مبلمان راحتی از بسته بندی حباب دار در محصولات استفاده می شود. ارسال به نقاط مختلف کشور توسط باربری های مجاز صورت میپذیرد.

5- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی ثبت سفارش انجام دهید، در صورتی که خرید آنلاین انجام دهید فاکتور خرید هم موقع ثبت سفارش در دسترس هست. همچنین امکان ارائه فاکتور در خرید حضوری و تلفنی نیز فراهم است.