رویه های ارسال سفارش

از آجایی که یکی از مهمترین رویکردهای اینم خوبه  ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا رویه ارسال سفارش به قرار زیر می باشند:

مسافت تا 200 کیلومتر از قم

هزینه ارسال در خریدهای بالای دو میلیون تومان برای شهرهایی که مسافت آن از قم تا 200 کیلومتر هست به صورت رایگان می باشد.(شهرهایی همچون قم، تهران، کرج، کاشان، اراک و …)

برای خریدهای زیر دو میلیون تومان هزینه ارسال سفارش به عهده مشتری است.

مسافت های بیشتر از 200 کیلومتر از قم

هزینه ارسال برای شهرهایی که مسافت آن از قم بیشتر از 200 کیلومتر هست به عهده مشتری می باشد.

نکته ها:

  • ارسال تمامی محصولات تا درب مجتمع مسکونی هست و حمل آن تا داخل واحد مسکونی به عهده مشتری هست.
  • ایام و مناسبت‌هایی(روز اول فروردین-تاسوعا و عاشورای حسینی-اربعین …) که منجر به تعطیلی مراکز حمل‌ونقل باشد جهت ارسال سفارش با مشتریان عزیز هماهنگی خواهد شد که در اولین روز کاری ارسال انجام خواهد شد.
  • ازآنجایی‌که ترافیک و حوادث غیرمترقبه قابل پیش‌بینی نیست لذا مشتریان عزیز شایسته است که در بازه زمانی هماهنگ شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نمی‌باشد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری است

بسته‌بندی

فروشگاه اینترنتی اینم خوبه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها درنهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان برسد. بسته‌بندی محصولات با توجه به مشخصات کالا و مسافت متفاوت است. به‌عنوان‌مثال مبلمان استیل که قسمت زیادی از مبل را چوب منبت خورده رنگ‌شده تشکیل می‌دهد نیاز به محافظت بیشتری نسبت به مبلمان راحتی تمام پارچه دارد.

لذا با توجه به نوع محصول از رول‌های پلاستیکی محکم (سلفون ) یا ضربه‌گیر حبابی و یا ترکیبی از این دو در بسته‌بندی محصولات استفاده می‌شود.