سرویس خواب سلطنتی

سرویس خواب سلطنتی دارای تنوع و مشخصات مختلفی هستند. اگر قصد خرید سرویس خواب سلطنتی دارید حتما به مشخصات و ویژگی های تخت توجه زیادی داشته باشید. در توضیحات هر سرویس خواب مشخصات و ویژگی های تخت بیان شده است. در قسمت پایین صفحه حتما سوالات متداول را بررسی کنید تا پاسخ  بعضی از سوالات اساسی خود را پیدا کنید.

راهنمای خرید سرویس خواب سلطنتی

با توجه به اینکه اشخاص یک سوم از طول شبانه روز خود را در اتاق خواب می گذرانند کیفیت استراحت و خواب افراد در زندگی روزمره آنها تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. از جمله وسایل ضروری و مهم در اتاق خواب هر خانه‌ای سرویس خواب است که یک خرید مطمئن و با کیفیت از مهم ترین قسمت های آن است.در کنار ظاهر دلپسند تخت، باید به نکات ویژه ای همچون فضای اتاق، شرایط فیزیکی اشخاص، ارتفاع تخت، مشخصات میز آرایش و پاتختی، دکوراسیون داخلی اتاق توجه ویژه ای صورت پذیرد.

قیمت سرویس خواب سلطنتی

سرویس خواب های سلطنتی با توجه به مشخصات متریال، نوع منبت کاری و نوع میزآرایش پاتختی که دارند قیمت گذاری می شوند. مدل های سرویس خواب تمام چوب ، مدل های لوکس و ژورنالی قیمت های بالاتری دارند. قیمت سرویس خواب های سایت اینم خوبه با توجه به اینکه هزینه های بالای نمایشگاه داری در آن وجود ندارد حداقل 30 درصد ارزان تر از نمایشگاه های سطح شهر است.

خرید سرویس خواب سلطنتی

خرید اینترنتی سرویس خواب نسبت به خرید حضوری مزایای بیشتری دارد. از جمله مزایای آن تنوع بیشتر محصولاتی هست که می توانید مشاهده کنید. از محاسن دیگر خرید آنلاین اطلاع کامل از ریز مشخصات تخت خواب است. از مزایای مهم  خرید اینترنتی، صرفه جویی بسیار زیاد در زمان و هزینه است، چرا که در منزل میتوانید همه محصولات را در یک جا مشاهده کنید.

مدل های سرویس خواب سلطنتی

مدل های سرویس خواب سلطنتی معمولا به چند گروه تقسیم می شوند. مدل های لمسه خور که از ترکیب منبت و لمسه در تخت تخواب استفاده میشوند. مدلهای لمسه خور هم در بعضی موارد فقط در قسمت بالای تخت لمسه خور میشود و در قسمت پایین تخت لمسه وجود ندارد و فقط رنگ کاری میشود. مدل دوم سرویس خواب سلطنتی شامل مدل های تمام چوبی یا تمام منبت است که قیمت بالاتری دارند. مدل سوم از سرویس خواب های سلطنتی شامل سرویس خواب های ژورنالی و لوکس هستند که قیمت نسبتا بالایی دارند.

سرویس خواب سلطنتی جدید

مدل های مختلف سرویس خواب سلطنتی جدید را میتوانید در سایت اینم خوبه مشاهده کنید. در صورتی که در بازار گشت و گذاری داشته باشید متوجه خواهید شد که مدل های سرویس خواب سایت اینم خوبه از جدید ترین و بروز ترین مدل های سرویس خواب سلطنتی می باشد.

 سوالات متداول

1- چرا در نمایشگاه ها قیمت سرویس خواب سلطنتی نسبت به اینم خوبه بسیار بالاتر است؟

عدم وجود هزینه های بالای نمایشگاه داری باعث می شود قیمت سرویس خواب ها نسبت به نمایشگاه های سطح شهر بسیار ارزان تر باشد. این مورد را با گشت گذار در نمایشگاه های سطح شهر میتوانید مشاهده کنید. همچنین تنوع محصولات در نمایشگاه به خاطر محدودیت فضا بسیار کمتر از فروشگاه آنلاین است.

2- سرویس خواب سلطنتی شامل چه چیزهایی می شود؟

سرویس خواب سلطنتی شامل تخت دو نفره، میز آرایش و قاب آینه، دو عدد پاتختی، صندلی میز آرایش به همراه دو عدد کف تخت شش پایه با کیفیت است. سایر قسمت ها مثل پاف، دراور، کمد هزینه ی جداگانه ای دارد.

3- تفاوت اصلی سرویس خواب سلطنتی سایت اینم خوبه با مدل های بازار چیست؟

1- جنس چوب مصرفی ما از چوب راش و توسکای گرجستان است که کیفیت بسیار بالایی دارد 2- جنس قسمت پشت تخت همه مدل های سایت اینم خوبه از ام دی اف با کیفیت هست در صورتی که در بسیاری از مدل های بازار از نئوپان به جای ام دی اف استفاده می شود. 3- درقسمت لمسه های سرویس خواب های سلطنتی از ابر پرتراکم 30 کیلویی استفاده میشود، در صورتی که در بسیاری از مدل های بازار از ابر تراکم پایین 17 یا 20 کیلو گرم استفاده میشود. 4- پارچه مورد استفاده در لمسه تخت از پارچه مخمل با کیفیت دولایه استفاده میشود، در صورتی که در خیلی از موارد از پارچه های تک لایه استفاده میشود. 5- رنگ شدن داخل کشوها، استفده از کف تخت های 6 پایه بسیار مقاوم، رویه کوبی و رنگ کاری با کیفیت از سایر مزایای سرویس خواب های سایت اینم خوبه است.

4- جنس سرویس خواب های سلطنتی از چیست؟

جنس استفاده شده برای هر سرویس خواب سلطنتی متفاوت است و تمام سرویس خواب ها با کیفیت بالا مانند چوب راش و توسکا با ترکیب با ام دی اف و ... ارائه می شوند.

5- چطور از کیفیت سرویس خواب سلطنتی مطمئن شویم؟

سعی مجموعه اینم خوبه این هست که در تک تک قسمت های تولید سرویس خواب از بهترین متریال استفاده شود. همچنین امکان مراجعه حضوری برای مشاهده خام محصولات و پیگیری مراحل تولید فراهم است. عکس خام محصولات نیز موجود هست که میتوانیم برای شما ارسال کنیم.

6- نحوه بسته بندی و ارسال سرویس خواب سلطنتی به سراسر ایران چگونه است؟

برای محافظت بیشتر سرویس خواب ها از بسته بندی حباب دار در محصولات استفاده می شود. ارسال به نقاط مختلف کشور توسط باربری های مجاز صورت میپذیرد.

7- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی ثبت سفارش انجام دهید، در صورتی که خرید آنلاین انجام دهید فاکتور خرید هم موقع ثبت سفارش در دسترس هست. همچنین امکان ارائه فاکتور در خرید حضوری و تلفنی نیز فراهم است.