فروشگاه اینترنتی اینم خوبه سعی بر آن دارد با معرفی جدیدترین مصنوعات چوبی و مبلمان استان قم به‌عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های تولیدی کشور در صنعت چوب یاری گر هموطنان عزیزمان باشد. سایت فروشگاهی اینم خوبه در نظر دارد که مشاور شما برای یک انتخاب آگاهانه باشد تا بدین‌وسیله رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورد.
عمده‌ترین محصولاتی که در این فروشگاه به آن‌ها دسترسی دارید، شامل مبلمان خانگی اعم از استیل یا سلطنتی، مبل راحتی، مبل L،انواع سرویس خواب، انواع میزها مثل میز LCD، ناهارخوری، جلومبلی، ویترین و … می‌باشند.
آن دسته از عزیزانی که قصد بازدید حضوری محصولات را دارند این امکان فراهم است تا با حضور در نمایشگاه، در صورت تمایل از نزدیک محصولات را مشاهده نمایند. تنوع بالای محصولات و محدودیت فضا باعث شده است که نتوانیم همه محصولات سایت را در نمایشگاه جمع آوری کنیم. به همین دلیل قبل از مراجعه حضوری در نمایشگاه، از طریق راه های ارتباطی از وجود محصول مطلع شوید.

در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی از فروشگاه اینترنتی اینم خوبه دارید می توانید از از طریق فرم زیر به اطلاع ما برسانید تا در ارائه خدمات کیفیت بهتری ملاحظه فرمائید.

(در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان هستیم)

اطلاعات تماس

[gravityform id=”4″ title=”true” description=”true”]