قوانین فروش آنلاین محصولات (فروشگاه اینم خوبه)

  1. شرایط استفاده از سایت

  2. شرایط خدمات فروش کالا

  3. شرایط حمل و تحویل کالا

  4. شرایط خدمات پس از فروش کالا

با توجه به فروش محصولات به سراسر ایران، گاهی اوقات فروشگاه با کمبود برخی از محصولات برای مدت‌های بسیار کوتاه (به دلیل طی شدن مدت‌زمان تولید محصولات و کمبود مواد اولیه مناسب) مواجه می‌شود. لازم است قبل از اقدامات اولیه خرید به دوره زمانی تولید و ارسال محصولات توجه کامل داشته باشید، پیشاپیش از صبر و شکیبایی متشکر می‌باشیم.

فروش محصولات تنها از طریق سفارش در وب‌سایت  www.inamkhoobe.ir و پرداخت وجه تنها از طریق درگاه امن اینترنتی بانک ملت صورت می‌پذیرد. پرداخت وجه از طرق دیگر خارج از مسئولیت فروشگاه می‌باشد.

1- شرایط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی اینم خوبه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

1-1- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی اینم خوبه بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2-1- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیرتجاری مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@inamkhoobe.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه‌نامه كتبی اخذ نمایید.

3-1- اطلاعات درج‌شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه‌شده توسط کارشناسان فنی و از شرکت‌های سازنده طرف قرارداد اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات ارائه‌شده در فروشگاه اینترنتی اینم خوبه در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی اینم خوبه مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه‌شده بر عهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به‌طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

4-1- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به‌موقع سفارش خواهد شد.

5-1-فروشگاه اینترنتی اینم خوبه هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

6-1- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی اینم خوبه باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود و فقط برای همین منظور طراحی شده است. كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش محصولات باشد.

7-1-  سایر سایت‌ها و لینک‌هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل‌تر به فروشگاه اینترنتی اینم خوبه لینك شده‌اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی اینم خوبه مسئولیتی در قبال محتویات آن‌ها ندارد.

8-1- ارتباط فروشگاه اینترنتی اینم خوبه با کاربران از طریق www.inamkhoobe.ir برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.

9-1- فروشگاه اینترنتی اینم خوبه به‌هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2- شرایط خدمات فروش کالا

1-2- ازنظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی اینم خوبه، سایت www.inamkhoobe.ir به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به‌عنوان خریدار تلقی می‌شوند.

2-2- فروش کالا بر مبنای نوع محصولات و تعداد صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی اینم خوبه درج نموده است.

3-2- فروشنده قبل آنکه خریدار سفارش کالا را ثبت نماید، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند. همچنین تمام مراحل تا زمان تحویل با خریدار به‌صورت تماس صوتی، پست الکترونیکی و یا پیام کوتاه هماهنگ خواهد شد.

4-2- مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی اینم خوبه درج شده و این فروشگاه به‌عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش‌دهنده در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده سیاست‌های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود. در این مواقع بهره‌مندی از معافیت هزینه حمل بی‌معنی خواهد بود و خریدار موظف به پرداخت هزینه حمل می‌باشد.

5-2- درصورتی‌که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می‌باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نموده و وجه واریزی را در مطابق با سیاست‌های خاص مربوط به عودت کالا، باز پس گیرد.

3- شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال سفارش‌ها به سراسر ایران صورت می‌پذیرد.

مدت‌زمان تحویل محصولات در توضیحات محصول درج گردیده است. در ضمن توجه به آن زمان مربوطه یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می‌باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب‌سایت درج می نمائید. این نشانی ملاک مأموران حمل و لجستیک فروشگاه می‌باشد، پس لازم  در صورت تغییر نشانی سریعاً آن را به اطلاع کارشناسان ما برسانید.

ساعت تحویل کالای خریداری‌شده، بسته به زمان حضور شما در آدرس درج‌شده می‌باشد که قبلاً با شما هماهنگ خواهد شد و می‌تواند بنا به پیشنهاد شما تغییر نماید.

محصولات ارسالی برای خریداران محترم بنا به نوع محصولات به‌صورت بسته‌بندی‌شده بوده و نصب آن به عهده خریدار هست.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه رویه ارسال سفارش مراجعه کنید.

 4- شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

 الف) برگشت کالا:

الف – 1)  قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. (محصولات سفارشی، رنگی و مبلمان از این شرایط مسنثنی می باشند)

الف -2 ) بعد از ارسال کالا: مشتری حق انصراف و مرجوع نمودن کالای خریداری شده را از تاریخ تسلیم کالا نداشته و به محض استفاده از حق انصراف قبل از تحویل محصول از ماموران حمل، فروشگاه اینترنتی اینم خوبه بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت مطابق با سیاست های واحد مالی، به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه حمل و فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

ب) گارانتی

 مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در بخش توضیحات آن محصول درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.